Estetik
Estetik Dünyası
estetik botox plastik cerrahi saç ekimi cilt bakımı kuaför makyaj saç bakimi meme operasyonları burun estetigi
Türkiye nin Estetik Portalı                     Üye Ol / Site Ekle
Ara  Alan  İÇİNDE 
İl  
(Sayfa 1/7) - 67 kayıt
◄ Önceki - Sonraki ►  Sayfa no. 
Afrodit Güzellik Merkezi
Dünya 3. sü ve Türkiye 1.si Ayşe AYDIN 24 yıldır güzellik ve kozmetik sektöründe hizmet veren Estetisyen Ayşe AYDIN; sinema, tv, klip, kaset,cd, dergi kapağı, tiyatro, sahne, podyum ve bir çok alanda çeşitli sanatçılarla çalışmalar yapmaktadır. 1999 yılında makyaj dalında Türkiye birinciliğini alarak ülkemizi dünya yarışmasında temsil etme hakkı kazanan Ayşe AYDIN, 2000 yılında Dünya Şampiyonasında ilk üçe girerek, Türkiye nin kozmetikte de dünyadaki başarısını kanıtlamış oldu.
İl :  İstanbul (Anadolu)

MOS-KUAFÖR
UNUTULMAYACAK BİR EKOL
MUAMMER YAPRAKGÜL & ORHAN BADEMLİ& SEDAT KAMAZ 1990 Yılında,kuaförlük mesleğinin top noktasındaki ismi Muammer Yaprakgül, onun yetiştirdiği Sedat Kamaz ve Orhan Bademli üçlüsünün bir araya gelerek oluşturduğu MOS, bugün Türkiyenin kendi konusunda efsanevi bir ismi haline geldi.
İl :  İstanbul (Avrupa)

ALEXX UĞUR
GÜZELLİK SALONU & ÖZEL UĞUR KUAFÖRLÜK KURSUveAKADEMİSİ
Alexx güzellik salonlarında,kendinizi özel hissetmeniz için birçok sebep var..
mesela kendinize özgü bir saç modeli!!!
tasarladığımız saç modellerini görmek istermisiniz...
İl :  İzmir

AURAFORM ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ
Merkezimizde doktor kontrolünde kimyasal peeling,antiaging kişiye özel cilt bakımları,botox,dolgu,karboksiterapi,zayıflama proğramları,pasif jimnastik,ultrasaunt,ultrasonik peeling,dövme silme,kalıcı makyaj,protez tırnak,epilasyon,sir ağda,kaş,kirpik bakımları,leke ve akne tedavileri kaliteden ödün vermeden uygulanmaktadır.
İl :  Antalya

BE BETTER
Güzelliğin ve sağlıklı yaşamın bir bütün olarak ele alındığı merkezimizde, zayıflama estetik ve antiaging uygulamalarının yanı sıra beslenme ve sağlıklı yaşam danışmanlığı hizmetleri de verilmektedir
İl :  İstanbul (Avrupa)

Bio-Derm Enstitu
Yüz ve Vücut estetik kursları
İl :  İzmir

DİVA ESTETİK SAĞLIK ZAYIFLAMA MERKEZİ
GÜZELLİĞİN TEK ADRESİ DİVA ESTETİK VE SAĞLIK MERKEZİ, 7 YIL ÖNCE BAŞLAMIŞ OLDUĞU KALİTELİ HİZMETİNE 2 YILDIR YENİ İMAJI VE KOMSEPTİYLE DEVAM ETMEKTEDİR. BUGÜN DÜNYANIN EN ETKİLİ EN YENİ LAZER PLATFORMU İLE RAKİP TANIMAMAKTADIR. AYRICA KUAFÖR, FİTNESS, ZAYIFLAMA, TÜM MASAJ TEKNİKLERİ, SOLARIUM, CİLT BAKIMLARI, MEDİKAL ESTETİK VE KALICI MAKYAJ UYGULAMALARI İLE İSTENİLEN TÜM HİZMETLERİ EN DOĞRU VE EN KALİTELİ ŞEKİLDE SUNMAKTADIR.ÇOK YAKINDA İDDİALI SUNUMLARINI EĞİTİM HİZMETLERİ İLE TÜM ÜLKEMİZLE PAYLAŞACAKTIR.DOĞRU YERDE DOĞRU EĞİTİM İÇİN DİVA DA BULUŞMAK DİLEĞİYLE.
İl :  Ankara

Doctor Saber Doğal Saç Bakım Ürünleri
Doğal Saç bakım losyonu DOKTOR SABER Sac Bakim ürünleri FLORA Zeytinyağlı sabun %100 Doğal Zeytinyaği içeren doğal sabun Saçlarınız önemseyenler için...Saç kepeği Şaç kırığı Saç kaşıntısı , Şaç Dökülmesi etkili çözüm
İl :  Gaziantep

Erol Bulut Kuaför
Salonumuzda kontür kaş ve dudak dövme permanat pek-up yapılır ve %100 Loreal ürünleri kullanılır. Majirel saç boyası, Maji kontrast, Serie Exper, Pikenz, Dıbı cilt bakım ürünleri; Gosh, Tecni. Art saç şekıllendirici grupları ürünleri kullanılır
İl :  İstanbul (Avrupa)

Faber Kozmetik
SAÇLARINI ÖNEMSEYENLER DİKKAT!!!!YIPRATICI GEÇEN KIŞ VE SONBAHAR AYLARINDAN SONRA SAÇINIZA BAKIM YAPMAK VE BÜTÜN BİR YAZI SORUNSUZ GEÇİRMEK İSTİYORSANIZ DOCTORSABER SAÇ BAKIM KÜRÜ SAÇLARINIZIN BAKIMI İÇİN EN İDEAL ÜRÜNDÜR.
İl :  Gaziantep

Dikkat! www.estetikdunyasi.net, bir bilgilendirme portalıdır. Lütfen her konuda öncelikle doktorunuza danışınız.
copyright ©2005-2008     by TR-ON    info@estetikdunyasi.net